R134a


R134a Soğutucu Gaz No Frost Buzdolabı, Araçlarda, Gemilerde, Sanayi ve Endüstriyel Soğutma sistemlerinde kullanılan  soğutma görevini gerçekleştiren akışkan maddedir. Bu ürüne ait Soğutucu Akışkan parçalarının toptan ve perakende satışını yapmaktayız.

 

 

R134a Gaz Markaları : C Gas, Chemours, D Gas, Dupont, E-Gas, Frigogas, Honeywell, Ice Loong, Refrigerant, Sarcool, Solkane, Suva, T Gas, Totchem

 

 

Teknik Özellikleri : R134a (CF2CH2F) gazı termodinamik ve fiziksel özellikleri ile R12’ye en yakın soğutucudur. Halen ozon tüketme katsayısı 0 olan ve diğer özellikleri açısından en uygun soğutucu maddedir. Araç soğutucuları ve ev tipi soğutucular için en uygun olan alternatiftir. Ticari olarak da temini olanaklıdır. Yüksek ve orta buharlaşma sıcaklıklarında ve / veya düşük basınç farklarında kompresör verimi ve sistemin COP (cofficient of performance) değeri R12 ile yaklaşık aynı olmaktadır. Düşük sıcaklık için çift kademeli sıkıştırma gerekmektedir. R134a, mineral yağlarla uyumlu olmadığından poliolester veya poliolalkalinglikol bazlı yağlarla kullanılmalıdır.

 

 

Not : Sitemiz de bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.